INDIVIDUÁLNÍ SETKÁNÍ

 

~  INDIVIDUÁLNÍ KREATIVNÍ SETKÁNÍ - KONZULTACE ~

  

 

Pokud v životě právě něco řešíte, potřebujete si některé věci ujasnit, uvolnit své emoce v bezpečném prostředí nebo si chcete prohloubit své vnímání a rozvíjet svou kreativitu, mohu se stát na chvilku Vaším průvodcem.

 

Povedu Vás zpět k Vašemu vlastnímu vnitřnímu vědění (vevnitř totiž všechno víme, jen na to občas zapomeneme :-) ), uvolněnosti, do své síly. Sama se v tomto setkávání nechávám vést intuicí a podle potřeby se zaměřujeme na tělo, mysl, emoce nebo komplexně na vše dohromady. Používám různé techniky, kdy se dostáváme pod povrch věcí hloubkovým rozhovorem, uvolňujícím kreslením či psaním, prací s tělem, tarotem či mými obrazy.

 

Cílem není odevzdat svou zodpovědnost za cestu a bloudit v lesích života od průvodce k průvodci. Cílem není, abych Vám řekla, co máte dělat. Ale poskytnu Vám bezpečný čas, prostor i svou náruč pro to dostat se zpátky na trasu, nalézt svou vnitřní sílu a své řešení.

 

 

 

 

KDE: Kreativní konzultace probíhají u mne v ateliéru v Kunvaldu. 

 

CENA: 1.000,- Kč / hod (cena se může mírně přizpůsobit individuálním možnostem klienta v aktuálním čase a situaci)

 

DÉLKA: Jedna konzultace trvá max. 2 hodiny, záleží na okolnostech, Vašich potřebách a intenzitě prožitku.

V případě potřeby si můžeme naplánovat více setkání, aby se vše postupně a hladce vstřebalo a nedošlo k Vašemu i mému přetížení.

 

 

Pro domluvení termínu setkání mne kontaktujte.

 
 

  

 


 

 

Reference:  ~
 
 
 
"Kreativní sezení u Tarrky krásně naladí na umělecké energie a provede Vás světem barviček a odstínů života. Milá zkušenost, každý, kdo má rád život, ať vyzkouší. Děkuji za tento zážitek."
 
(Jindra S.)
 
 
"Milá Tarro, díky vlastním prožitkům s tebou vím, že jsi nejen báječná malířka, autentická žena, ale i moudrá a laskavá terapeutka. Dokázala jsi nastavit velmi přesně zrcadlo na má bolavá místa, abych uviděla některé dosud skryté souvislosti a pomohla jsi mi se na tuto bolest smysluplně podívat a pak se s ní rozloučit. Mohlo se tak dít díky bezpečnému a laskavému prostoru, který jsi pro mě vytvořila. S láskou a vděčností děkuji."
 
(Dáša Z.)