Sám sobě blíž

 

~  CYKLUS SETKÁNÍ "SÁM SOBĚ BLÍŽ" 2020  ~

 

 

"Daleko od většiny věcí - nejblíže k těm nejlepším."

 

 


Po úspěšné podzimní první skupince žen (reference dole), které se rozhodly pokračovat i nadále, otevírám prostor pro DRUHOU skupinu.

Přihlašujte se přímo u mě do konce února. Aktuálně jsou volná max. 3 místa ve skupince.

 

 

 

ZÁMĚR:

 

Cyklus setkání, která mají za cíl přiblížit Tě k Tvému vnitřnímu vedení, vědění a sebe-vědomí.

K uznání své vnitřní moudrosti, ponoru do svého nitra a poznání toho, co potřebuješ právě teď.

Rozvinutí citlivosti sama k sobě a svým potřebám.

Rozpoznání, z čeho tyto potřeby pocházejí a jak je zdravě uspokojit.

Procvičení schopnosti tyto potřeby vyjádřit a vytvořit si a ustát si své osobní hranice.

 

Upevnění toho nejzákladnějšího vztahu, vztahu s člověkem, se kterým budeme dennodenně až do konce svého života - sám se sebou.

 

 


 

 

INFORMACE:

 

Ráda bych cyklus otevřela pro velmi malou skupinku max. 3 lidí z důvodu individuální péče a přístupu a bezpečné a důvěrné atmosféry pro hluboké otevření se a sdílení z nitra. (v případě velkého zájmu skupinek udělám více nebo budu cyklus opakovat)Termíny setkávání budou domluveny individuálně po přihlášení a naplnění skupinky, aby se to hodilo všem ve skupince. Můžeme se scházet v pracovní dny i o víkendu, odstup jednotlivých setkání bude cca 1 měsíc.

Délka jednoho setkání je zhruba 3 hodiny.
 


Cena je 400,- Kč / 1 osobu / 1 setkání. Celkem budou naplánovaná 3 základní setkání, tedy celkem 1200,- Kč. 

Ale pokud budeme chtít či potřebovat, můžeme cyklus prodloužit. Možné je i pokračovat individuálním setkáním pouze se mnou v případě potřeby rozvinutí či odkrytí nějakého většího tématu nebo tématu, které je pro Vás natolik osobní, že ho nebudete chtít sdílet ani ve skupince.

 

Kde: Setkání budou probíhat v bezpečném prostoru mého ateliéru v Kunvaldu, v případě příjemného počasí můžeme zajít na nějaké fajn místo v místní přírodě - louky, lesy, rybníky...

 

  

Témata:

 

  • JÁ JSEM - kdo jsem, co chci, co cítím, kam jdu?

 

  • JÁ SE VZTAHUJI - nahlédnutí na vztahy, které jsem měl, které mám, co se v nich opakuje, kam mne to vede, co mi lidé zrcadlí nebo ukazují?

 

  • JÁ TVOŘÍM - svůj svět, život, kreativita, práce, naplnění...


 

Témata jsou pouze předběžná osnova, program se může naprosto volně vyvíjet podle potřeb účastníků, tato témata se stejně vzájemně prolínají tak, jako jedna věc v našem životě ovlivňuje všechno ostatní. Uvidíme, co skupinka přinese a co se v ní vynoří.

 

Podělím se s Vámi o techniky, které používám já, ale jsem si jistá, že každý objevíme i tu svou aktuální vlastní techniku nebo alespoň princip, jak si pomoci. Prakticky můžeme na setkání používat jako nástroje kreslení, práci skrze obrazy, práci s tělem, dechem, emocemi, se slovy a myslí, podle toho, co aktuálně bude vhodné, potřebné nebo si budete přát použít nebo si zkusit. Obdržíte i domácí úkoly, které ale není třeba povinně dělat.

 

 

     

 

 


 

 

Zkušenosti účastníků: ~

 

 

"Každý druhý týden jsem jezdila na cyklus setkání "Sama sobě blíž". Sdílením a tančením jsem se sama sobě doopravdy přiblížila, Tarra intuitivně a s citem provázela mě i další zúčastněné a myslím si, že nejen já jsem zažila spoustu "aha" momentů. Děkuji!"

 

(Zuzka S.)