Ženský kruh

 

ŽENSKÝ KRUH V KUNVALDU  ~

 

 

Když to cítím, tak ve vybraný večer otevírám prostor pro ženské sdílení a povídání.

 

Setkávání probíhají v příjemném prostoru mého domu v Kunvaldu, v případě teplého počasí můžeme zajít na nějaké fajn místo ve zdejší přírodě - louky, lesy, rybníky...

 

 


 

 
A co je to vlastně ten ženský kruh? ~
 
 
Setkání žen v bezpečném prostředí, vzájemné sdílení, předávání zkušeností, zážitky, podpora, tanec, rituály, odpočinek a nabrání sil, inspirace, nasměrování, uzdravení. To jsou ženské kruhy - setkání a podpora v ženské energii.

 

 

Setkávání v ženské společnosti a vyprávění svého příběhu vede ke spojení se svou vnitřní podstatou, vnitřní ženou, vede nás to sama k sobě a zároveň ke spojení s ostatními ženami a vzájemné podpoře. Když žena vypráví, co se jí děje, co prožívá, co ji trápí a co ji rozveselilo, tak se pomocí těchto příběhů sbližuje nejen s ostatními, kteří vnímají totéž, ale poznává i sama sebe. A kolikrát sama najde odpověď, protože ty věci řekne nahlas a uvolní vnitřní přetlak, aby mohlo dojít k uvolnění místa pro příchod toho aha momentu a řešení, které jsme přes tu hromadu emocí a myšlenek prostě neměli šanci vidět.

 
 
 

 
 

Láká Tě to? Tak přijď mezi nás a uvidíš, jestli Tě to zaujme. Skupina se volně proměňuje podle časových možností účastnic.

 

Jen mi dej vědět předem, prosím, ať vím, kolik žen čekat, kdybychom se chystaly jít zrovna do přírody, tak ať Ti neutečeme :-)

 

A hledáš-li či máš volné místo v autě, pokud pojedeš ze vzdálenějšího koutu, napiš mi a můžeme propojit dopravu.

 

 

Těšíme se na Tebe! :-)

 


 

  


 

A jaká je MOJE OSOBNÍ zkušenost se ženskými kruhy?

 

Mně osobně ženský kruh pomohl sundat masku bojovnice a drsňačky, najít svou autenticitu, objevovat vnitřní sílu a ženskost, žít ji nejprve ve bezpečí kruhu a posléze ji začít projevovat i navenek. Najít svůj smysl života a vysněnou práci a nebát se ji pozvolnými akcemi realizovat ve svém životě.

Nalezla jsem úžasné a inspirativní přítelkyně, které mne podpoří, kdykoliv potřebuji, poradí a řeknou věci na rovinu, jak je vidí. A navíc si spolu užíváme opravdu skvělé chvíle porozumění, lásky a kromě toho, že se nebojíme si spolu pobrečet a vše dosyta procítit, tak si dopřáváme i pořádnou porci legrace. :-)